facebook

Piątek
24 Października 2014

Imieniny: Rafała, Marcina

Rozmiar tekstu:

  GRUPY ZADANIOWE


TEMATYCZNE ZESPOŁY ROBOCZE - ETAP I

Nazwa zespołu Uczestnicy
Zespół metodologiczny : wzorzec na potrzeby zespołów roboczych (ogólny z wariantem hybrydowy, koszty komperatywne)
  1. Irena Herbst
  2. Bartosz Mysiorski - sekretarz (Napisz e-mail)
  3. Krzysztof Woźnicki (SIDIR)
  4. Jarosław Dąbrowski (Deloitte)
  5. Łukasz Beresiński (Deloitte)
  6. Mirosław Proppe (KPMG)
  7. Edward Kozłowski (REAS)
  8. Dariusz Mirosław (Societe Generale)
  9. Andrzej Sugajski (ZPL)
  10. Alina Sarnacka (PWC)
  11. Michał Kurzyński (Chadbourne & Parke)
  12. Jolanta Kalecińska (White & Case)
  13. Jarosław Zysnarski (Doradca)
  14. Tomasz Białobłocki (TP)
  15. Roman Rynio (BGK)
  16. Lilianna Bogusz (PWC)
  17. Anna Kiwiel (PWC)
  18. Maciej Czura (PWC)
  19. Katarzyna Zimnicka-Jankowska (KPMG)
  20. Dorota Miziołek (KPMG)
  21. Michał Kulesza (DZP)
  22. Wojciech Hartung (DZP)
  23. Włodzimierz Grudziński (ZBP)
  24. Małgorzata Rogowicz-Angierman (SIDIR)
  25. Bartosz Korbus (Instytut PPP)
  26. Jan Dziekański (BGK)
  27. Michał Gwizda (Accreo)
  28. Ewa Wiktorowska (Fundacja Zamówień Publicznych)
  29. Jerzy Kopyra (SGH)
Mieszkalnictwo
  1. Edward Kozłowski (REAS)
  2. Bartosz Mysiorski - sekretarz (Napisz e-mail)
  3. Irena Herbst (Centrum PPP)
  4. Arwid Mednis (Wierzbowski Eversheds)
  5. Sławomir Listkiewicz (PKO BP)
  6. Załęgowski Krzysztof (BGK)
  7. Paweł Piotrowski (Clifford Chance)
  8. Emil Derda (R. Derda)
  9. Dariusz Mulawka (BGK)
  10. Bartosz Korbus (Instytut PPP)
  11. Katarzyna Kuniewicz (REAS)
  12. Grzegorz Żochowski (REAS)
  13. Bolesław Meluch (BGK)
  14. Kacper Kozłowski (Investment Support)
  15. Alina Muzioł-Węcławowicz (BGK)
Służba zdrowia i szpitale
  1. Jolanta Kalecińska
  2. Bartosz Mysiorski (Centrum PPP) (Napisz e-mail)
  3. Jur Gruszczyński (Baker & McKenzie)
  4. Mirosława Blank (BRE Leasing)
  5. Irena Herbst (Centrum PPP)
  6. Jan Kozak
  7. Maciej Ziółkowski (CMS Cameron McKenna)
  8. Jolanta Kalecińska (White & Case)
  9. Patryk Darowski (Deloitte)
  10. Alina Sarnacka (BGK)
  11. Paweł Pajchel (Bovis Lend Lease)
  12. Tadeusz Blecha (Bovis Lend Lease)
  13. Lilianna Bogusz (PWC)
  14. Agata Jaździk
Parkingi
  1. Michał Kurzyński
  2. Bartosz Mysiorski - sekretarz (Napisz e-mail)
  3. Anna Glapa (DZP)
  4. Wadim Kurpias (CMS Cameron McKenna)
  5. Piotr Duda (DZP)
  6. Radosław Stolicki (GAPP)
  7. Marcin Bejm (Clifford Chance)
  8. Bartosz Korbus (Instytut PPP)
Siedziby władz publicznych
  1. Duda Piotr
  2. Bartosz Mysiorski - sekretarz (Napisz e-mail)
  3. Jacek Kosiński (Chadbourne & Parke)
  4. Załęgowski Krzysztof (BGK)
  5. Piotr Bogdanowicz (Clifford Chance)
  6. Bartosz Korbus (Instytut PPP)
  7. Krzysztof Załęgowski (BGK)
  8. Kacper Kozłowski (Investment Support)
Dworce kolejowe
  1. Krzysztof Kałuża (EC Harris)
  2. Bartosz Mysiorski - sekretarz (Napisz e-mail)
  3. Mirosław Proppe (KPMG)
  4. Zbigniew Fornal (BGN Sollers)
  5. Jolanta Kalecińska (White & Case)
  6. Bartosz Korbus (Instytut PPP)
  7. Krzysztof Załęgowski (BGK)
  8. Kacper Kozłowski (Investment Support)
  9. Jerzy Kopyra (SGH)
Teleinformatyka
  1. Tomasz Białobłocki (TPSA)
  2. Bartosz Mysiorski - sekretarz (Napisz e-mail)
  3. Tomasz Korczyński (Wierzbowski Eversheds)
  4. Roman Rynio (BGK)
  5. Bartosz Korbus (Instytut PPP)
Szkoła (Nauka i Edukacja)
  1. Alina Sarnacka (PWC)
  2. Bartosz Mysiorski - sekretarz (Napisz e-mail)
  3. Kacper Kozłowski (Investment Support)
  4. Jolanta Kalecińska (White & Case)
  5. Jerzy Widzyk (Warbud)
  6. Paweł Piotrowski (Clifford Chance)
  7. Bartosz Korbus (Instytut PPP)
  8. Krzysztof Załęgowski (BGK)
Kodeks dobrych praktyk doradcy
  1. Włodzimierz Grudziński
  2. Bartosz Mysiorski - sekretarz (Napisz e-mail)
  3. Krzysztof Woźnicki (SIDIR)
  4. Tomasz Matuszewski (Centrum PPP)
  5. Mirosław Proppe (KPMG)
  6. Jolanta Kalecińska (White & Case)
  7. Michał Kurzyński (Chadbourne & Parke)
  8. Alina Sarnacka (PWC)
  9. Arwid Mednis (Wierzbowski Eversheds)
  10. Tomasz Korczyński (Wierzbowski Eversheds)
  11. Roman Rynio (BGK)
  12. Bartosz Korbus (Instytut PPP)
  13. Michał Gwizda (Accreo)



TEMATYCZNE ZESPOŁY ROBOCZE - ETAP II

Nazwa zespołu Uczestnicy
Rekreacja i sport
  1. Ewelina Pałucka
  2. Kacper Kozłowski (Investment Support)
Rewitalizacja miast
  1. Alina Sarnacka (PWC)
  2. Michał Kurzyński (Chadbourne & Parke)
  3. Zbigniew Fornal
  4. Kacper Kozłowski (Investment Support)
  5. Ewelina Pałucka
  6. Maciej Czura
  7. Jolanta Kalecińska (White & Case)
  8. Paweł Piotrowski (Clifford Chance)
  9. Jerzy Kopyra (SGH)
Energetyka (w tym energia odnawialna)
  1. Dariusz Mirosław
  2. Mirosław Proppe
  3. Agnieszka Starczewska
  4. Piotr Bogdanowicz
  5. Szymon Żółciński
  6. Jerzy Kopyra (SGH)
Transport (drogi, koleje, porty, lotniska)
  1. Dariusz Mirosław
  2. Krzysztof Woźnicki
  3. Mirosław Proppe
  4. Michał Kurzyński (Chadbourne & Parke)
  5. Arwid Mednis (Wierzbowski Eversheds)
  6. Tomasz Korczyński (Wierzbowski Eversheds)
  7. Agnieszka Starczewska
  8. Maciej Czura
  9. Jolanta Kalecińska (White & Case)
  10. Sławomir Listkiewicz
  11. Waldek Chmielewski
  12. Marcin Bejm
  13. Szymon Żółciński
  14. Jerzy Kopyra (SGH)
Gospodarka wodno-ściekowa + gospodarka odpadami
  1. Jolanta Kalecińska (White & Case)
  2. Piotr Gepert
  3. Arwid Mednis (Wierzbowski Eversheds)
  4. Sławomir Listkiewicz
  5. Marcin Bejm
  6. Jerzy Kopyra (SGH)
Więziennictwo
  1. Alina Sarnacka (PWC)
  2. Zbigniew Fornal


Powrót



Copyright © 2008-2009 Centrum PPP
Online Surveys Powered By QuestionPro
Web Polls Powered By MicroPoll